Кровать машинка "Elit"

- Под заказ
Отправка с 19 мая 2026от 8 050 ₴
- +380 (98) 326-00-20Интернет-магазин
- +380 (50) 480-82-60Магазин
- +380 (98) 604-60-12Магазин
|
Наименование |
розница |
|
|
Ліжко дитяче серія Еліт Е- 1570 /736 (сп.м 1500*700 мм.) |
7 060 грн. |
|
|
Ліжко дитяче серія Еліт Е- 1570 /736 (сп.м 1500*700 мм.) +ЯЩИК |
7 860 грн. |
|
|
Ліжко дитяче серія Еліт Е- 1570 /736 (сп.м 1500*700 мм.)+МЕХАНІЗМ ГАЗОВИЙ |
8 310 грн. |
|
|
Ліжко дитяче серія Еліт Е- 1770 /836 (сп.м 1700*800 мм.) |
7 190 грн. |
|
|
Ліжко дитяче серія Еліт Е- 1770 /836 (сп.м 1700*800 мм.)+ЯЩИК |
7 990 грн. |
|
|
Ліжко дитяче серія Еліт Е- 1770 /836 (сп.м 1700*800 мм.)+МЕХАНІЗМ ГАЗОВИЙ |
8 440 грн. |
|
|
Додаткова подушка |
450 грн. |
|
|
Простирадло "ДЕКО" 1850*870 мм |
670 грн. |
|
|
Підсвітка низу ліжка (кольорова) 5v+пульт |
630 |
грн. |
|
Колесо МДФ 3D 1 шт |
560 |
грн. |
|
Наматрасник водонепроникний серія ЕЛІТ 1740*800 |
450 грн. |
|
|
Наматрасник водонепроникний серія ЕЛІТ 1540*700 |
410 грн. |
|
Комплектація :
- з виїзним ящиком вперед на колесах +ніша для білизни
- проста комплектація ( ліжко, матрац, подушка)
- з підйомним механізмом ( ліжко, матрац, подушка, механізм, ніша для білизни)
Максимальне навантаження на спальне місце 120кг.
Додаткові опції які можна дозамовити:
- Led підсвітка днища , 5V usb
- Наматрацник водонепроникний на махровій основі (тільки в білому кольорі)
- Покривало в колір матрацу, тканина "ЕТНА" (йде тільки в стандартному розмірі 1850*870 мм)
- Висота від спального місця до найвищої точки з матрацом 265мм.
- Додаткова подушка
- Колеса МДФ 3D.
Для виготовлення даного виробу використовується плита ЛДСП класу «Е1» товщиною 16мм.
Матрац на основі ЛДСП, наповнення ППУ 50мм, войлок 30мм та синтапон, середня жорсткість, , висота матрацу 100мм. Тканина оббивки матрацу – ЕТНА (рогожка)
Торці ДСП оброблені прорезиненою кромкою «в паз Т-18мм» Колір використовується згідно контенту.
Фотодрук суцільний, ламінований, водостійкий.
Доставка здійснюється Новою поштою по всій Україні безкоштовно, на будь-яке вантажне відділення. Упаковка товару складається з двох дерев’яних каркасів.
Гарантія на продукцію 1 рік.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Viorina-Deko |
| Страна производитель | Украина |
| Вид кровати | кровать-машина |
| Количество спальных мест | 1 |
| Материал изготовления каркаса | ДСП ламинированная |
| Максимальная нагрузка на спальное место | 120 кг |
| Наличие выдвижного ящика | Да |
| Наличие ниши для белья | Да |
| Размер спального места | 70х150 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Габаритные размеры детской кровати | |
| Длина детской кровати | 157 см |
| Глубина детской кровати | 74 см |
| Общая высота детской кровати | 57 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 150 см |
| Ширина спального места | 70 см |
- Цена: от 8 050 ₴










