Диван "Smile"

- Под заказ
Отправка с 11 мая 20268 990 ₴
- +380 (98) 326-00-20Интернет-магазин
- +380 (50) 480-82-60Магазин
- +380 (98) 604-60-12Магазин
Висота складає 720мм, довжина в складеному вигляді 1220мм, ширина 920мм. Також можна замовити додаткову вставку для подовження спального місця (ціна згідно актуального прасу).
Для виготовлення даного виробу використовується плита ЛДСП класу «Е1» товщиною 16мм та ППУ 100мм + синтепон.
В розкладеному вигляді спальне місце складає 1700*800мм.
Висота до спального місця 410мм Висота матрацу 120мм.
Бильця даного крісла є універсальними та можуть монтуватись як на ліву так і на праву сторону, вибір кольорів є також різнобарвним(для билець), Спальне місце йде у стандартному сірому кольорі.
Модель випускається у кольорах:
- 1. Лайм
- 2. Бірюза
- 3. Жовтий
- 4. Рожевий
- 5. Синій
- 6. Червоний
- 7. Чорний
Вибір кольорової палітри також вказаний у каталозі. Будь яка зміна тканини, не за каталоговою пропозицією не приймається. Також це стосується інших елементів тканини даного товару.
Доставка Новою Поштою безкоштовна .
Максимальне навантаження на спальне місце 120кг.
Товар розподіляється на два пакувальних місця. Складається з двох упаковок. Перше місце має трикутну форму та обрешетування. Друге місце складається з прямокутної обрешетованої коробки. Додаткове подовження( як додаткове замовлення) не обрешетовується.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Viorina-Deko |
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | диван |
| Тип дивана | угловой |
| Наличие спального места | Да |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Цвет | Бежевый |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Габаритные размеры дивана | |
| Длина дивана | 122 см |
| Глубина дивана | 92 см |
| Высота посадочной части дивана | 41 см |
| Высота дивана с учетом спинки | 72 см |
| Размеры спального места дивана | |
| Длина спального места | 170 см |
| Ширина спального места | 80 см |
- Цена: 8 990 ₴








