Диван Малятко

- Под заказ
Отправка с 11 мая 20267 300 ₴
- +380 (98) 326-00-20Интернет-магазин
- +380 (50) 480-82-60Магазин
- +380 (98) 604-60-12Магазин
Увага! Ліжко не має змоги монтуватись на дві сторони, тому в замовленні вказуйте сторону (Ліва/Права).
Для виготовлення даного виробу використовується плита ЛДСП класу «Е1» товщиною 16мм.
Для даної моделі використовується тканина Etna «Рогожка» у кольоровій гаммі згідно каталогу. Вибір кольорів є різнобарвним(для билець), спальне місце йде у стандартному сірому кольорі.
Модель випускається у кольорах:
- 1. Чорний
- 2. Червоний
- 3. Рожевий
- 4. Синій
- 5. Жовтий
- 6. Бірюзовий
- 7. Лайм
Висота до самої вищої точки 670мм, довжина у складеному стані 910мм та 1730мм у розкладеному. Висота лицевого бортика 370мм та спального місця 320мм. Максимальне навантаження на спальне місце 120кг.
Доставка здійснюється Новою поштою по всій Україні безкоштовно, на будь-яке вантажне відділення. Вантаж пакується у дві гофро-картонні коробки.
Гарантія на продукцію 1 рік.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Viorina-Deko |
| Страна производитель | Украина |
| Тип дивана | угловой |
| Наличие спального места | Да |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Цвет | Бежевый |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота посадочной части дивана | 42 см |
| Высота дивана с учетом спинки | 67 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 170 см |
| Ширина спального места | 80 см |
| Основные атрибуты | |
| Пол | Унисекс |
| Вид мягкой мебели | диван |
- Цена: 7 300 ₴










