Кровать "Sofia"

- Под заказ
Отправка с 12 мая 2026от 8 360 ₴
- +380 (98) 326-00-20Интернет-магазин
- +380 (50) 480-82-60Магазин
- +380 (98) 604-60-12Магазин
Увага! До цієї моделі замовляється окремий матрац із переліку, який пропонує компанія Viorina-DEKO.
|
Наименование |
Ціна |
|
ЛІЖКО " SOFIA " (спальне місце 1900*800)+ЯЩИК |
8000 грн. |
|
ЛІЖКО " SOFIA " (спальне місце 1900*900)+ЯЩИК |
8200 грн. |
|
Захисний бортик 700*290мм |
400 грн. |
|
Матрац Польський 120мм 1900*800 |
3170 |
|
Матрац Соня 2 плюс 110мм 1900*800 |
2900 |
|
Матрац Польський 120мм 1900*900 |
3330 |
|
Матрац Соня 2 плюс 110мм 1900*900 |
3040 |
Спинка ліжка має висоту 890мм, оббивається тканиною «Велюр» від Arteks.
Виготовлюється у кольорах: Lounge Cocoa, Torquoise, Light Grey, Lilac, Light Pink, Coral.
Додатково можна замовити:
Захисний бортик( є універсальним для всіх розмірів).
Розміри бортика: 700*250мм.
Матрац від компанії Viorina-DEKO: Соня 2,Соня2+, Сонечко, Сідней, Польський.
Йде в розмірах спального місця: 1900*800мм та 1900*900мм.
Висота до спального місця без матрацу: 290мм.
Основа спального місця: ламелі з кроком 45мм.
Углиблення 70мм.
Максимальне навантаження на спальне місце 120кг.
Загальні габарити вказані надалі в листі (всі моделі йдуть тільки з ящиком для білизни).
Доставка здійснюється Новою поштою по всій Україні безкоштовно, на будь-яке вантажне відділення.
Упаковка товару складається з двох дерев’яних каркасів(бортик при замовленні кладеться в упаковку).
Гарантія на продукцію 1 рік
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Viorina-Deko |
| Страна производитель | Украина |
| Вид кровати | одноярусная кровать |
| Наличие выдвижного ящика | Да |
| Размер спального места | 80х190 |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры детской кровати | |
| Длина детской кровати | 194 см |
| Глубина детской кровати | 85 см |
| Общая высота детской кровати | 89 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 80 см |
- Цена: от 8 360 ₴








