Кровать чердак (корпус "ТАХО") "BED-ROOM №5"

- Под заказ
Отправка с 19 мая 202614 780 ₴
- +380 (98) 326-00-20Интернет-магазин
- +380 (50) 480-82-60Магазин
- +380 (98) 604-60-12Магазин
Увага! До цієї моделі замовляється окремий матрац із переліку, який пропонує компанія Viorina-DEKO.
Корпус кімнати виконується у двох кольорах «Дуб ТАХО» та «Білий»
Фасадна частина білого корпусу складається з палітри кольорів: Малина, Оранж, Скай, Лайм, Синій, Червоний, Жовтий, Сірий, дерево та графіт.
Спальне місце даної моделі:1800*800мм
Максимальне навантаження на спальне місце 120кг.
До даної моделі найкраще підходять матраци «Соня 2+» та «Польський» котрі є в переліку товарів компанії Viorina-DEKO.
Для виготовлення даних меблів використовується ЛДСП класу «Е1» товщиною 16мм.
Облицювання здійснюється кромкою ПВХ товщиною 0,6мм.
В шухлядах комоду використовуються телескопічні направляючі:L-400мм.
В стугеньках «Білі направляючі» з довжиною 400мм-1шт та 300мм-2шт.
Висота висувного стола 780мм
Доставка здійснюється Новою поштою по всій Україні безкоштовно, на будь-яке вантажне відділення.
Складається з п’яти пакувальних місць в обрешетуванні.
Гарантія на продукцію 1 рік.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Viorina-Deko |
| Страна производитель | Украина |
| Вид кровати | кровать-чердак |
| Количество спальных мест | 1 |
| Материал изготовления каркаса | ДСП ламинированная |
| Максимальная нагрузка на спальное место | 120 кг |
| Наличие выдвижного ящика | Да |
| Наличие ниши для белья | Да |
| Размер спального места | 80х180 |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, Серый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры детской кровати | |
| Длина детской кровати | 184 см |
| Глубина детской кровати | 86 см |
| Общая высота детской кровати | 120 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 180 см |
| Ширина спального места | 80 см |
| Высота спального места | 30 см |
| Комплектация | |
| Матрас | Нет |
| Стол | Да |
| Шкаф-пенал | Да |
| Шкаф для одежды | 1 шт |
| Стандартная лестница | Да |
| Защитный бортик | Да |
- Цена: 14 780 ₴






