...
RU UK
RU UK

Як зробити маленьку дитячу комфортною?

У малогабаритних квартирах правильне облаштування кімнати для дітей вважається складною справою. Особливо гостро постає питання про раціональне облаштування невеликого інтер’єру, коли в сім’ї є не одна дитина. Не кожна сім’я має можливість дати всім дітям по окремій кімнаті. Дизайн приміщення необхідно створювати з урахуванням дорослішання малюків та їх потреб.

Зонування

Починаючи з дворічного віку, кімната для дітей має бути розмежована на певні ділянки. У кімнаті створюється ігрова територія, спальні місця та робоча зона. Таке розмежування дає дітям загальне уявлення про правильну поведінку. З маленького віку дитина повинна зрозуміти, що на місці, де вона спить, не можна вживати їжу, в місцях для ігор не можна спати і таке інше. Поділ на зони несе в собі додатковий комфорт для дитини з її зростаючими потребами. Що старшими стають діти, то гостріше постає питання розмежування зон у дитячій кімнаті. Садик та школа потребують окремої робочої зони в дитячій кімнаті для занять.

При зонуванні дитячої кімнати небажано розділяти ділянки різким контрастом. Дуже негативно позначається на дитячій психіці, що не зміцніла, стіни, оформлені в темні брутальні кольори. Фахівці радять оформляти кімнати для дітей у спокійні умиротворюючі тони (не плутати з нудними та сумними), щоб не викликати стан агресії, роздратування, страху у дитини. Зонування ділянок у кімнаті можна здійснити за допомогою правильного освітлення та аксесуарів.

Які вибрати меблі для дитячої?

Якщо дитячу кімнату ділять кілька дітей, то можна зупинитись на універсальній шафі-купе, а також двоярусних ліжка. Також актуальні на малих площах у дитячих кімнатах крісла-дивани, а також підліткові дивани-книжки.

Сутність двоярусних ліжок полягає в економії простору без шкоди для повноцінного відпочинку та сну дітлахів.
Одним із типів універсальних ліжок можна розглядати висувне спальне місце під подіумом. На такому подіумі можна зробити робочу зону, що особливо актуально на невеликих площах у старих забудовах.

Плюс шаф з відкидним ліжком полягає в тому, що такий виріб є повноцінною шафою з вбудованим відкидним спальним місцем. Дані меблі для дитячих кімнат допомагають зберегти простір. Якщо місця дуже мало, а дітей двоє чи більше, виручать складні меблі. Робочий столик та стільці можна складати та прибирати.

Щоб міжкімнатні двері не прикрадали простір, їх можна замінити, на двері-гармошку або двері, конструкція яких будується на основі дверей від шаф-купе.

Для гармонійного розвитку дітей у кімнаті може бути встановлений невеликий акваріум. Стіни можна обладнати поличками, на яких будуть розміщені дитячі книжки та вироби, створені дітьми. Також чудовою прикрасою стануть дитячі картинки, оформлені в рамочки. Затишну кімнату можна створити незалежно від кількості квадратних метрів. Головним принципом в облаштуванні інтер’єру дитячої кімнати є комфорт дітей.

Догори

Залиште свої контакти

і наш менеджер згодом з вами зв’яжеться