...
RU UK
RU UK

Як правильно доглядати меблі з МДФ

МДФ – сучасний, недорогий і зовні привабливий матеріал. Він чудово підходить для виготовлення меблів для будь-яких житлових приміщень. Також часто можна зустріти меблі з МДФ у приміщеннях з підвищеною вологістю та температурою: у кухонних, ванних та душових кімнатах. Безпека матеріалу дозволяє використовувати його для виготовлення гарнітурів для дитячих.

Звичайно, за будь-якими меблями потрібен догляд. На щастя, догляд за меблями МДФ не становить особливих труднощів. Як доглядати за меблями з МДФ 1. Не варто ігнорувати рекомендації виробників, використовуючи меблі у невідповідних умовах експлуатації. Наприклад, меблі для ванної призначені для умов середовища з великою вологістю та високими температурними показниками. Повісивши кухонну шафку у ванну кімнату, дуже скоро ви виявите розбухання стін і деформацію дверей. Слід пам’ятати важливу деталь! Не можна розміщувати поблизу меблів такі пристрої як обігрівачі або прилади, що виділяють багато тепла. Те саме можна сказати щодо батарей. Поблизу з нагрівальними приладами меблі можуть розсохнутися та перестати виконувати свої утилітарні функції.

2. Для догляду за МДФ не можна застосовувати абразивні губки, жорсткі щітки та металеві мочалки. Модні нині меламінові губки також можуть пошкодити поверхню ваших меблів. Засоби для чищення не повинні містити хлор. Використання чистячих порошків, можливо, і допоможе повернути білизну ваших меблів, але мікродрапини, залишені абразивними мікрочастинками, що входять до складу даних засобів, назавжди зіпсують її поверхню.

3. Використовуйте спеціальні м’які серветки для збирання або губки. При цьому кожна має бути сухою або трохи зволоженою. Для очищення сильніших забруднень можна брати мильний розчин чи засоби з урахуванням етилового спирту. Не варто лити нерозведений спирт на поверхню меблів, користуватися бензином, ацетоном або розчинником для фарб.

4. Використання спеціальних засобів для догляду за меблями типу поліролей сприятливо позначається на її зовнішньому вигляді. До поверхонь з нанесеною поліроллю менше пристає бруд і майже не сідає пил. Пам’ятайте тільки, що такі засоби не повинні контактувати з кухонними поверхнями, на яких готується їжа. Меблі з МДФ має привабливий зовнішній вигляд, вона дійсно проста в обслуговуванні та експлуатації. Правильний догляд та грамотне розміщення в будинку стануть запорукою довгого служіння ваших меблів.

Догори

Залиште свої контакти

і наш менеджер згодом з вами зв’яжеться